TR | EN     

Sentez Boya, 1995 yılında kurulumunu tamamlamış ve hizmet vermeye başlamıştır. Artan talepler ve mutlu müşteriler ile ürün yelpazesini genişleterek boya ve hırdavat sektöründe söz sahibi olmaya başlamıştır. Özellikle mobilya boyaları alanında yüksek üretim ve temin kapasitesi ile taleplere karşı net çözümler üretmiştir ve üretmektedir.

En güncel üretim teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren, boya sektöründe çığır açan ürünlerle "kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka" kimliği kazanan firmamız, çok kısa bir sürede mobilya boyası sektörünün en güçlü firmalardan biri olmuş ve sektörde pazar liderliğine ilerlemektedir.

Sentez Boya, 1995'den günümüze geldiği noktayla yetinmeyerek kendisini daha da geliştirerek geleceğe uzanabilmek için çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

Vizyonumuz; Türkiye ve hedeflenen ülkelerde güçlü boya firmaları arasında yer alarak, "önce insan" ilkesiyle yaratıcılığı ve karlılığı hedefleyen çözümler üretmek.

Misyonumuz; İnsan hayatını güzelleştiren teknolojilerin mimarlarından olurken dürüst güvenilir iş ahlakı anlayışını da tüm çalışmalarımızda korumaktır.

Yapılan her atılımda teknoloji geliştirmeyi amaçlar. Ürünlerin faydalı ve kullanılabilir olmasında, sağladığı hizmetlerde, çevre ile etkileşimde, rekabetçiliğinde mükemmeli hedefler.